úterý 21. února 2017

Maroko, už jedu!

Už zítra v 7:05 se spolu s Ryanairem vydávám na cestu do Maroka. Nejdřív se zastavím na 10 hodin v Londýně a navštívím slavné Britské muzeum a V&A muzeum. Poté se v podvečer vydám z londýnského letiště Stansted na cestu do Maroka. Opět poletím s Ryanairem, ale budou to jen 3 hodiny, tak to s nimi snad zvládnu. Přílet do Maroka mě čeká v 22:15 místního času, půjde-li vše podle plánu. Následně mi zbývá necelých 18 kilometrů do centra.


Po dobu mé cesty po Maroku mě můžete sledovat na Facebookovém kanálu nebo na Twitteru @MichalNaCestach (případně na již déle existujícím, ale necestovatelském účtu @eleph4nt). 


V Londýně mě nejspíš čeká typicky anglické počasí plné mraků a deště. Počasí ve Fesu se má podobat tomu londýnskému jako brácha bráchovi, snad jen bude o pár stupňů teplejší. O pár set kilometrů dále na západ, v Rabatu a Casablance, už má být slunečné počasí, jak bych to u Afriky očekával. Teplota vody ale stále nebude žádná hitparáda - krásných 16,7 °C. Skoro jako Baltské moře v létě.

  Ale jestli během mé cesty uvidím kus pouště nebo velblouda nemám zatím představu. Vím, že do pouští je možné udělat výlet z Marrakéše, z kterého ale mám už naplánovaný výlet do podhůří Atlasu a tam duny asi nebudou...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář :-)